Jesteś specjalistą HR, zarządzasz zespołem i szukasz innowacyjnego narzędzia, które zintegruje procesy zarządzania ludźmi?

Doświadczenie

Platforma TalentPLUS powstała w wyniku wieloletnich obserwacji sposobu zarządzania zasobami ludzkimi w polskich firmach. Nasze 20-letnie doświadczenie w obsłudze procesów HR pozwoliło nam stworzyć narzędzie, które jest skutecznym wsparciem w zarządzaniu zespołem, poznania największych wartości każdego pracownika i w doskonaleniu działań całej firmy. Doświadczenie zdobyliśmy w pracy nad projektem systemu TETA HR, co pokazało nam, że najcenniejszym obszarem każdej organizacji jest człowiek, który pracuje na sukces całego zespołu.

Wszechstronny zespół

Tworzymy zespół, który składa się z ludzi o bardzo zróżnicowanym wykształceniu i wszechstronnych umiejętnościach. Wśród nas są informatycy, specjaliści od HR, praktycy, psychologowie biznesu i certyfikowani trenerzy FRIS®. Wspólnymi siłami stworzyliśmy, obsługujemy i będziemy rozwijać jedyne takie narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi.

Elastyczność

Nasza platforma jest elastyczna, charakteryzuje się modułową budową, co pozwala decydować, w jaki sposób ją wykorzystasz. Ocena pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie celami pracowników, rekrutacja i planowanie grafików – my dajemy Ci gotowe, sprawdzone narzędzie, Ty dopasowujesz je do swoich potrzeb.

Informacja zwrotna

Największą motywacją pracownika nie jest już awans czy podwyżka. Dzisiaj docenia on Twoją uwagę i czas, jaki poświęcasz mu podczas codziennej pracy. Dostrzega zalety w ocenie pracy, wskazówki, jakie mu udzielasz, pochwały za dobrze wykonaną pracę, czuje się potrzebny, czuje się częścią zespołu, ma satysfakcję z wykonywanych przez siebie projektów. Jest przekonany, że jego praca jest ważna. Taki pracownik oczekuje również innowacyjnych narzędzie do komunikacji w organizacji, oczekuje jasnych wskazówek i informacji zwrotnej. Wykorzystaj naszą platformę do komunikacji w zespole.

Rozwój

Stworzenie platformy Talent PLUS to nie koniec naszych prac nad wspieraniem procesów zarządzania ludźmi w obszarze miękkich i twardych procesów HR. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, doskonalimy projekt, wzbogacamy go o nowe możliwości, ponieważ wierzymy, że możemy Ci pomóc jeszcze bardziej.

Realizujemy swoją misję, sukcesywnie dążymy do celu

Dostarczamy gotowe narzędzie do zarządzania procesami HR u naszych Klientów w celu podniesienia jakości zarządzania kadrą pracowniczą, efektywności pracy personelu, a także ich satysfakcji!

Autorzy serwisu

Portal TalentPLUS powstał z inicjatywy grupy doświadczonych konsultantów, analityków systemów informatycznych na potrzeby firm, ich działów personalnych, kierowników i pracowników. Autorami portalu są Irena Nowysz i Jolanta Korczowska-Jankowiak.

Menu